Tel./Fax 41 275 28 38 Tel. kom. 509 301 700

Kotły z podajnikami

Kotły z podajnikiem firmy Krzaczek to najwyższej jakości urządzenia o długiej żywotności i wysokim komforcie użytkowania. Zaliczane są do grupy kotłów niskotemperaturowych z przeznaczeniem do instalacji wodnych systemu otwartego, zarówno w układzie grawitacyjnym jak i z obiegiem wymuszonym.

Z zależności od budowy, w naszych kotłach z podajnikiem możliwe jest spalanie różnego rodzaju paliw, takich jak ekogroszek, pellet, miał węgla kamiennego czy „zielony węgiel” (np. pestki wiśni). Użyciu zasobnika paliwa i automatycznego dozowania opału, kotły zawdzięczają kilkudniowa stałopalność – nie wymagają ingerencji nawet przez 3-5 dni.

Piece wyposażone są także w ruszta zastępcze, dzięki czemu tradycyjnie można spalać w nich paliwa stałe, nawet w przypadku braku zasilania elektrycznego.

kocioł c.o.

Kocioł SKP 3D

Piec centralnego ogrzewania z podajnikiem paliwa, uniwersalny.

Wydajny kocioł c.o. wyposażony w palenisko retortowe i podajnik ślimakowy z zasobnikiem paliwa.

Może być używany, jako kocioł węglowy lub opalany innymi rodzajami paliwa (drewno, pellet, mieszanka miału i węgla).

Szczegółowy opis pod numerem 41 275 28 38 lub 509 301 700

kocioł c.o.

Kotły SKP

Kotły z podajnikiem automatycznym, uniwersalne.

Kocioł posiada palenisko retortowe, do którego opał podawany jest za pomocą podajnika ślimakowego wprost z zasobnika. Dzięki jego dużym rozmiarom, możliwe jest utrzymanie kilkudniowej stałopalności pieca.

Szczegółowy opis pod numerem 41 275 28 38 lub 509 301 700

kocioł c.o.

Kotły SKP z żeliwnym palnikiem retortowym

Kotły eko z podajnikiem automatycznym, uniwersalne.

W prezentowanym modelu pieca c.o. zastosowano wysokiej jakości elementy żeliwne, które podnoszą trwałość kotła. Dodatkową zaletą jest możliwość spalania w piecu ekogroszku, a także „zielonego węgla” – różnego rodzaju biopaliw.

Szczegółowy opis pod numerem 41 275 28 38 lub 509 301 700

kocioł c.o.

Kotły SKPT

Piece uniwersalne, dolnospalające z podajnikiem tłokowym i wentylatorem.

Kocioł przeznaczony jest do spalania najtańszego na rynku paliwa jakim jest miał węgla kamiennego lub mieszanki Eko-groszku o wyższej kaloryczności z domieszką miału

Podawanie paliwa do komory spalania odbywa się za pomocą zespołu złożonego z podajnika tłokowego umieszczonego w tylnej części kotła.

Szczegółowy opis pod numerem 41 275 28 38 lub 509 301 700