Tel./Fax 41 275 28 38 Tel. kom. 509 301 700

Instalacje stalowe

Rury stalowe

Rury stalowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rury stalowe ocynkowane. Oferowane produkty występują w różnych zakresach ciśnieniowych od PN 15 do PN 80. Standardowo w jednej sztandze jest 6-7 metrów bierzących rur o różnych średnicach.

Kształtki ocynkowane

Kształtki ocynkowane

Kształtki ocynkowane wykonywane są z żeliwa ciągliwego białego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty o wymiarach: 1/4, 3/8, 1/2, 3/4, 1, 1 1/4, 1 1/2, 2, 2 1/2 cala.

Dzieli się je na:

  • mufki
  • kolanka
  • nyple
  • redukcje
  • śrubunki

Kształtki ocynkowane stosowane są do łączenia rur gwintowanych sieci instalacji wodociągowych, gazowych, parowych i centralnego ogrzewania, w obiektach budownictwa mieszkaniowego i w przemyśle.

Kolano hamburskie

Kolano hamburskie

Kolano hamburskie – element składowy rurociągu stalowego w kształcie łuku. W procesie technologicznym wykorzystującym rozpęczanie rury wraz z jej wyginaniem uzyskujemy kolano rurowe o bardzo małym promieniu. Umownie promień gięcia określany jest poprzez ilość średnic nominalnych rury, które wpiszą się pomiędzy osiami łuku wygiętego o 180 stopni.

Obejmy Naprawcze

Obejmy Naprawcze

Obejmy Naprawcze ze stali nierdzewnej nadają się zarówno do remontu, jak i do łączenia różnych rodzajów rur w każdych warunkach eksploatacji. Absolutną nowością na rynku są tzw. mini obejmy o średnicach od 21 do 93 mm, ze zdejmowanym zamkiem umożliwiającym montaż w najbardziej niedostępnych miejscach, co w połączeniu z niską ceną jest doskonałą alternatywą dla każdego instalatora.