Tel./Fax 41 275 28 38 Tel. kom. 509 301 700

Baterie

Bateria natryskowa

bateria natryskowa

Bateria natryskowa / wannowe

Bateria natryskowa / wannowe - jest to rodzaj baterii wodociągowej służący do zasilania w wodę bieżącą prysznica - natrysku. Z uwagi na sposób montażu, baterie wannowo prysznicowe można podzielić na: montowane na brzegu wanny bądź specjalnie wykonanej półce (bateria sztorcowa), montowane obok wanny na podłodze (bateria sztorcowa - wysoka) lub na ścianie w pobliżu wanny (bateria ścienna). Do baterii wannowo prysznicowych stosuje się większość podziałów jak w przypadku "baterii wodociągowych". Bateria wannowo-prysznicowa różni się od baterii wannowej obecnością podłączenia prysznica.

bateria natryskowa

Bateria umywalkowa

Bateria umywalkowa – rodzaj baterii wodociągowej służący do zasilania w wodę bieżącą umywalki. Z uwagi na sposób montażu, baterie umywalkowe można podzielić na: montowane na powierzchni odkładczej umywalki (bateria sztorcowa), montowane obok umywalki na blacie (bateria sztorcowa - wysoka) lub na ścianie w pobliżu umywalki (bateria ścienna) do baterii umywalkowych stosuje się wszystkie podziały jak w przypadku "baterii wodociągowych".

bateria natryskowa

Bateria kuchenna

Bateria kuchenna - jest to rodzaj baterii wodociągowej służący do zasilania w wodę bieżącą zlewozmywaka. Z uwagi na sposób montażu, baterie zlewozmywakowe można podzielić na: sztorcowe i ścienne. Do baterii zlewozmywakowej odnosi się większość podziałów jak w przypadku "baterii wodociągowych".

W swojej ofercie posiadamy także wszystkie niezbędne akcesoria wykorzystywane podczas montażu i serwisu w/w baterii. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie uzyskają Państwo niezbędne informacje i fachową pomoc.